Боярка активно працює над стратегією свого розвитку

10.10.2018
Київський ЦРМС

Двічі за тиждень в Боярці відбулось засідання робочої групи з питань підготовки майбутньої Стратегії міста та навколишніх населених пунтків, активну участь у роботі якої взяли фахівці Київського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

«Минулого тижня, - ділиться своїми враженнями радник з питань регіонального розвитку Київського ЦРМС Тетяна Тимошенко, - ми до роботи робочої групи зі стратегічного планування громад м. Боярка та навколишніх населених пунктів запросили гостя з Німеччини Ганса-Улріха Троізена - експерта з питань створення та просування туристичних продуктів світового рівня та якості, автора стратегії розвитку міста Батумі (Грузії), провідного фахівця в сфері сертифікації та стандартизації послуг туристичного ринку за світовими стандартами.

Гість ділився секретами свого успіху та просував ідею створення асоціації гравців туристичного сектору на кшталт німецької DEHOGA.

Якщо коротко підсумувати результати перемовин, - то і в Німеччині, і в Грузії, і на Україні люди прагнуть у свої містах та селах одного і того ж самого - зручності, затишку, благоустрою, чистих водойм та повітря. Дехто більш успішний у цьому. Туризм - одна з рушійних сил соціально-економічних перетворень. Аби бути цікавими - необхідно об'єднуватися, створювати пакетні пропозиції, ні у якому разі не обмежуватися територією одного населеного пункту та навіть району, - розповідав гість із Німеччини.

Вчора, 9 жовтня, під час чергового засідання робочої групи ми вже більш предметно обговорювали механізми та світовий досвід в сфері налагодження ефективної комунікації між бізнесом, владою та громадою: хто і як може бути корисним один одному задля досягнення спільних Стратегічних цілей! Приємно, що тема соціального діалогу стає все більш витребованою та зрозумілою в якості ефективного інструменту розвитку на різних рівнях!

Також на засіданні розглядалися робочі питання та обговорювались складнощі, з якими зіткнулася кожна з підгруп. Наступну зустріч з розробки Стратегії Боярки заплановано після завершення етапу опитування і аналізу отриманої інформації та повного соціально-економічного аналізу громади. Зараз триває робота у підгрупах»,- прокоментувала перебіг засідань робочої групи з написання Стратегії Боярки та навколишніх сіл Тетяна Тимошенко.

До речі, до складу робочої групи включено юристконсульта Київського ЦРМС Наталю Сикал, отож юридичний супровід майбутньої Стратегії розвитку Боярки буде забезпечено!