Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації та проведення заходів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
17.01.2019
Київський ЦРМС

Київський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення заходів в межах Київської області (з можливістю забезпечення доправлення учасників заходів в межах України) в 2019 році. Орієнтовна середня кількість заходів 5-10.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 18:00 за київським часом 17.01.2019 року до Київського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 01025, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 20, офіс 53, із темою листа (зазначеною на конверті)  «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення заходів у 2019 році» або надіслати у вигляді якісних кольорових скан-копій документів на електронну адресу: kyiv@lgdc.org.ua

 

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД 82.30 «Організація конгресів та торговельних виставок».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс повинна складатися з:

  1. Комерційної пропозиції на офіційному бланку за підписом уповноваженої особи, завірені печаткою (у разі наявності), що містить деталізовану інформацію про послугу. Форма комерційної пропозиції пропонується (додаток 1);
  2.  Копій документів, що надаються учасником:

            • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

            • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

            • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою (у разі її використання) та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв співвідношення ціни та якості пропозиції.  До уваги також братиметься досвід роботи на ринку, рекомендації отримувачів послуг учасника, наявність напрацьованих контактів з субпідрядними організаціями для забезпечення виконання робіт в рамках проведення заходу на високому організаційному рівні, доброзичливість, беспека.

У разі виявлення у ході розгляду та оцінки пропозицій учасників тих чи інших недоліків у поданої пропозиції чи запитань щодо наданої учасником інформації Київський ВП ЦРМС залишає за собою право звертатися в робочому порядку з відповідними запитаннями до учасника.

Про результати конкурсу буде повідомлено після погодження рішення про відбір виконавця.

 

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою kyiv@lgdc.org.ua або у  контактних осіб: Ірина Возна (тел. 0964111554), Сикал Наталія  (тел. +380507120658).