Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю піар-послуг

Дата завершення тендеру: 
12.08.2018
Київський ЦРМС

Оголошення відкритого конкурсу на  закупівлю піар-послуг у 2018 році

 

Київський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»  оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації піар-послуг у  м. Київ, Київській області та за її межами.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 17:00 за київським часом 12 серпня 2018 року до Київського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 28А, оф. 156., поштовий індекс 01011 із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю піар-послуг у 2018 році».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (63.11, 63.12, 70.21, 70.22, 73.20).

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • витяг з ЄДР;
  • витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку.

 

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

 

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «термін виконання замовлення», «досвід компанії з надання піар-послуг».

 

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5-ти робочих днів від останнього дня для подачі документів.

 

Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою kyiv@lgdc.org.ua, контактна особа: Сикал Наталія  (тел. 0507120658), Шалаєв Анатолій (тел. 0935636449).

Деталі в додатку

ДолученняРозмір
Файл ogoloshennya_konkurs_piar.docx26.02 КБ