На Кіровоградщині вперше до міста обласного значення приєдналась суміжна територія, утворивши Кропивницьку ОТГ

10.09.2019
Кіровоградський ЦРМС

Сьогодні на сесії міської ради обласного центру було прийнято остаточне рішення щодо приєднання селища Нового до міста Кропивницький. Депутaтський коpпус підтpимaв пpоект пpиєднaння селищa Нового. Це перше приєднання до міста обласного значення на території Кіровоградської  області. Про це повідомляє Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Кіровоградський ЦРМС надавав консультативну допомогу Новенському селищному голові Сергію Денисенку щодо фінансового розрахунку стосовно доцільності приєднання до міста обласного значення.

Більшість новенців давно вважають, що це повноцінна частина міста і немає іншого варіанту, як офіційно приєднатись до Кропивницького. Тому на громадських слуханнях у селищі Нове, мешканцями майже одноголосно було прийнято рішення про утворення Кропивницької об’єднаної територіальної громади шляхом приєднання Новенської селищної ради. Депутати селищної ради ще  16 серпня прийняли рішення про приєднання до міста Кропивницький.