Конкурс на закупівлю послуг з охорони офісного приміщення за допомогою пульта централізованого спостереження для Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Дата завершення тендеру: 
31.03.2019
Луганський ЦРМС

ЗАПРОШЕННЯ

до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з охорони офісного приміщення за допомогою пульта централізованого спостереження для Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

 

Луганський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (Далі – Луганський ВП ЦРМС) оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з охорони офісного приміщення за допомогою пульта централізованого спостереження.

             Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 31.03.2019  року до Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 93400, Україна, Луганська обл. м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 78б.

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (для отримання зразка форми комерційної пропозиції необхідно звернутися до Контактної особи);
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.
  • Ліцензії на охоронну діяльність.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оплата буде здійснюватися у безготівковій формі..

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено після 5 квітня 2019 року.

 

Детальну інформацію та зразок форми комерційної пропозиції можна отримати звернувшись на електронну адресу: lugansk@lgdc.org.ua , або до контактної: Юрисконсульт Луганського ВП ЦРМС -  Зінченко Микита тел.(+380) 95-186-87-61.