Конкурс на закупівлю послуг з заправки/відновлення картриджів лазерного принтера для Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

Дата завершення тендеру: 
31.03.2019
Луганський ЦРМС

Луганський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (Далі – Луганський ВП ЦРМС) оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з заправки/відновлення картриджів лазерного принтера для Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»:

 Заправка картриджа для принтера XEROX WorkCentre 3025 тонером (ч/б), заміна фотобарабана картриджа для принтера XEROX WorkCentre 3025, заміна магнітного вала, вала первинного заряду, дозуючого та очищувального леза картриджа для принтера XEROX WorkCentre 3025. 

             Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 31.03.2019 року до Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: 93400, Україна, Луганська обл. м. Сєвєродонецьк , вул. Гагаріна, буд. 78б, до Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (для отримання зразка форми комерційної пропозиції необхідно звернутися до Контактної особи).
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Форма оплати: безготівковий розрахунок.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг» та «можливість безкоштовного прибуття майстра до офісного приміщення для надання послуг». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати відбору побуде повідомлено після 5 квітня 2019 року.

Детальну інформацію та зразок форми комерційної пропозиції можна отримати звернувшись на електронну адресу: lugansk@lgdc.org.ua , або до контактної: Юрисконсульт Луганського ВП ЦРМС -  Зінченко Микита Альбертович тел.(+380) 95-186-87-61.