Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації круглих столів в рамках проведення опитування громад в межах Луганської області (з можливістю надання транспортних послуг з перевезення учасників)

Дата завершення тендеру: 
17.01.2019
Луганський ЦРМС

Луганський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий  конкурс на закупівлю послуг з організації  круглих столів в рамках проведення опитування громад в межах Луганської області (з можливістю надання транспортних послуг з перевезення учасників). Орієнтовна середня кількість заходів 8-10 протягом місяця, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – до 10 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто (до офісу Луганського ВП ЦРМС: 93400, Луганська обл. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78б) або поштою не пізніше 1800 17.01.2019 року до Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» на електронну адресу: lugansk@lgdc.org.ua із темою листа «Конкурс на закупівлю послуг з організації круглих столів».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (для отримання Форми звернутися до контактної особи)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку (ДЛЯ ФОП -ПЕРЕБУВАННЯ НА 3 ГРУПІ АБО ЗАГАЛЬНИЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ ОБОВ’ЯЗКОВО);
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг» та «якість запропонованого меню», % (кількість населених пунктів) можливості покриття послугами по Луганській обл. До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5-ти робочих днів від останнього дня для подачі документів.

Детальну інформацію та форму комерційної пропозиції можна отримати за електронною адресою, lugansk@lgdc.org.ua, контактна особа: юрисконсульт – Зінченко Микита  тел. (+380) 95-186-87-61.