У Великолюбінській ОТГ реалізують відразу 13 проектів

08.08.2018
Львівський ЦРМС

13 проектів із капітальних та поточних робіт реалізують за кошти інфраструктурної субвенції та за кошти мікропроектів Львівської обласної ради.

На 2018 рік у громаду надійшли із державного бюджету понад 2 млн 112 тис грн інфраструктурної субвенції, які отримують ОТГ на розвиток сільських територій. За ці гроші у Великолюбінській громаді встановлять металопластикові вікна у Порічненській ЗОШ; проведуть вуличне освітлення у селі Коропуж, Піски, Косівець, Романівка і Залужани, встановлять світлодіодні лампи та проведуть електричні кабелі; прокладуть бруківку у провулку Мрака в селищі Великий Любінь. Також із цих коштів амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримає нове сучасне медико-лабораторне обладнання, а саме біохімічні та гематологічні аналізатори.

Із власного бюджету громада дофінансує ці шість проектів на 146,469 грн.

«Зараз зірковий період для додаткового залучення коштів у громаду. Ми намагаємося сповна використовувати ці можливості, щоб мешканці відчули ефект реформи, побачили його у селах, на своїх вулицях і в лікарні», - розповідає голова Великолюбінської ОТГ Йосиф Фабрига.

Як стало відомо Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми "U-LEAD" та Мінрегіону України, за рахунок коштів із семи мікропроектів від обласної ради у громаді завершують капітальний ремонт спортивного залу у Великолюбінській ЗОШ, придбають обладнання та інвентар. Зроблять капітальний ремонт даху Малолюбінської школи, школи у селі Бірче та Коропузького НВК. У селі Хишевичі проведуть лінію освітлення на вулицях Т. Шевченка, Садовій та Лопаївці. Зроблять капітальний ремонт приміщень лікарні у Великому Любіні.

До надходжень із обласного бюджету громада докладе ще майже півмільйона гривень власних коштів на умовах співфінансування.