Вихованець Давидівської спортивної школи став світовим призером

26.09.2018
Львівський ЦРМС

Вихованець ДЮСШ «Тризуб ПЛЮС» Андрій Гнатюк став срібним призером Чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, який відбувся у Південно-Африканській республіці. Світові змагання тривали 3 по 8 вересня 2018 року.

Раніше цього року Андрій Гнатюк на Чемпіонаті України здобув перше місце і вкотре став чемпіоном України серед юнаків. Спортсменові вдалося присісти з вагою 255 кг, вижати лежачи 135 кг і витягнути 232,5 кг.

ДЮСШ «Тризуб ПЛЮС» у Давидівській ОТГ урочисто відкрили 25 січня 2018 року. За кілька місяців роботи до неї прийшли 242 учні на різні секції: бейсбол, софтбол, футбол, шахи, стрільба з лука, а у філії у с. Пасіки Зубрицькі — на шахи і дзюдо, а у с. Чишки — на пауерліфтинг.

Фахівці Центру вже тривалий час є партнерами громади на шляху її розвитку, співорганузовують заходи, співпрацюють над ідеями розвитку території, вивчають досвід під час навчальних поїздок в успішні ОТГ. Одним із напрямів розвитку громади і було визначено - активізацію молодіжної політики та розвиток спортивного потенціалу.

«Дуже швидко наші діти проявили свої можливості і почали виборювати призові місця у змаганнях на рівні району, області, держави, а тепер і на світових змаганнях себе проявили. Переконуємося у тому, що робимо правильно, створюємо можливості для наших дітей, а вони себе реалізують», - стверджує голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький.

Фінансування ДЮСШ «Тризуб Плюс» отримує з бюджету Давидівської ОТГ, а також частково з бюджету Львівського обласного управління фізичної культури та спорту.

У червні цього року учні школи «Тризуб Плюс» взяли участь у змаганнях ліги з Бейсболу в місті Кременець, провели шаховий турнір серед команд громади, у командному заліку серед юнаків зайняли третє місце на Чемпіонаті України з жиму лежачи, з класичного жиму лежачи та з пауерліфтингу.