Розвиток людського потенціалу: представники ОТГ Миколаївської області переймають досвід на Житомирщині

09.08.2018
Миколаївський ЦРМС

На цьому тижні представники ОТГ Миколаївщини за сприяння Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, спільно з делегацією Херсонщини перебувають з навчальним візитом на Житомирщині. Основна мета – обмін досвідом та акумулювання необхідних компетентностей та практик для реалізації успішних проектів у громадах Миколаївської та Херсонської областей.

«Нам важливо віднайти рішення проблем, які у громадах Житомирщини вже вирішили. Цей досвід є для нас надважливий. Крім того, ми побачили життя сіл та міст цього регіону і можемо порівняти із тим що, власне, маємо самі», - переконана Світлана Тютюнник, радник з місцевих фінансів Херсонського ЦРМС.

«Однакові повноваження та фінанси, але результати різні. Мені цікаво побачити успіхи та проаналізувати проблеми, щоб у своїй громаді використати цей досвід», - Лариса Михайличенко, Новоочаківський сільський голова, Миколаївська область.

Учасники переймали досвід Баранівської, Новоборівської  та Хорошівської ОТГ. В громадах відвідали молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ради, створення центру розвитку дитини, молодіжний центр громади Новоборівської селищної ради. Модернізація об'єктів соціально-культурної сфери громад Житомирщини.

Євген Гладкий, голова ГО "Нові Горизонти", Виноградівська ОТГ: "Дружньою атмосферою зустріли південні громади Житомирщини. Такі поїздки надзвичайно надихають та заряджають натхненням на багато днів. Коли працюєш багато часу у власній громаді, то опиняєшся неначе замкнений у повітряній кульці. Деякі ситуації можуть здавати проблемними. Але коли відвідуєш інші громади, які досягли успіхів та розвиваються, то можна побачити не тільки шляхи вирішення власних проблем, а і отримати каскад ідей для впровадження у себе у Виноградівській ОТГ".