U-LEAD’ри освіти вчаться написанню проектних заявок

11.04.2019
Миколаївський ЦРМС

11 квітня в Дніпрі стартував дводенний навчальних тренінг з написання проектних заявок для U-LEAD’в освіти. Серед учасників – освітяни Миколаївської, Донецької, Луганської та Кіровоградської областей, тренери-експерти Програми «U-LEAD з Європою» – Вячеслав Топоров, радник з розробки та впровадження проектів, та Наталя Лукашенко, радниця з питань моніторингу проектів.

"Для залучення коштів на розвиток освіти в громадах важливо розумітися на проектному менеджменті. За два дні ми маємо розглянути типи проектів, планування та проектний цикл, обговорити стратегії та проекти, визначити мотивацію надання допомоги від донорів тощо. Багато цікавої та корисної інформації, що сто відсотків стане у нагоді", - коментує тренер Вячеслав Топоров, радник з розробки та впроваження проектів Програми «U-LEAD з Єропою».

Під час роботи учасники визначили кращі ідеї для проектів, на практиці проаналізували ситуації та потреби, розробили дерево проблем та визначили поточні цілі роботи.

"Наша школа постійно тримає руку на пульсі, ми прагнемо розвитку та хочемо залучати кошти! Діти варті навчатися та розвиватися в сучасних комфортних умовах! Дякую Програмі «U-LEAD з Європою» за те, що проводить важливу та потрібну роботу з проектного навчання. Переконана, ми станемо рушіями змін на місцях!", -  додала директор Веснянської ЗОШ Віра Барабанчук.