Любашівська ОТГ виграла урядовий конкурс за підтримки Одеського ЦРМС

18.07.2019
Одеський ЦРМС

За активного сприяння Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» проект Любашівської ОТГ «Любашівка – столиця української ковбаси» отримав перемогу у конкурсі Мінкульту «Малі міста – великі враження».

Як розповів радник з питань регіонального розвитку Одеського ЦРМС Віктор Бондарук, у процесі розробки Стратегії розвитку Любашівської громади було виявлено історичні передумови створення у громаді центру виробництва ковбас. Після оголошення конкурсу Мінкульту «Малі міста – великі враження» громаді було надано сприяння у розробці якісної проектної заявки.

"Любашівська громада є типовою для сільського району України. Соціально-культурне життя є доволі пасивним і потребує потужного впливу для забезпечення сталого розвитку. З іншого боку, існує історично складена традиція виготовлення ковбас за прадавніми рецептами, яка не використовується для посилення інвестиційної та туристичної привабливості. Ідея проекту виникла як ключовий елемент Стратегії розвитку Любашівської громади, що розробляється за активної підтримки Одеського ЦРМС. Після оголошення конкурсу «Малі міста – великі враження», громаді було запропоновано розробити проект відповідно до умов. Розроблена радником Одеського ЦРМС заявка отримала належний бал і громада була запрошена на захист проекту. Для якісного захисту голові громади було розроблено презентацію та тези до виступу. Таким чином, тепер громада отримає майже півмільйона гривень з державного бюджету для реалізації проекту місцевого розвитку, який є пріоритетним і матиме безпосередній вплив на досягнення стратегічної цілі - «Стале зростання на основі використання історичної спадщини»", - розповів радник.

"Ми вдячні за допомогу експертам Одеського ЦРМС у розробці цього проекту і запрошуємо усіх зацікавлених на наш фестиваль, який пройде в Любашівці 28-29 вересня цього року. Ми гарантуємо нашим гостям великі враження від яскравої події», - зазначив Любашівський селищний голова Геннадій Павлов.