Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації комплексного прибирання офісного приміщення у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
01.04.2019
Одеський ЦРМС

Одеський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації комплексного прибирання офісного приміщення  у 2019 році.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 09.00 год. 01.04.2019 року до Одеського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 72, 65012 із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації комплексного прибирання офісного приміщення  у 2019 році».

Участь у конкурсі можуть взяти юридичні особи та фізичні особи – підприємці ІІІ групи платників єдиного податку, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (81.21, 81.22).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

1) повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

2) копій документів, що надаються учасником:

– витягу з ЄДР;

– витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують її право підпису (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг» та «показник якості надання послуги». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати відкритого конкурсу буде повідомлено після 01.04.2019 року.

Строк розгляду пропозицій учасників – протягом 5 робочих днів з дати завершення одержання пропозицій.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: lgdc.odessa@gmail.com; vadym.tverdokhlib@lgdc.org.ua, або до контактної особи: Вадим Твердохліб (тел. 068-484-09-78).

комерційна пропозиція