Новини. Полтавський ЦРМС

13.12.2019
Полтавський ЦРМС

Лише півроку тому перші вибори відбулися в Новоселівській об’єднаній територіальній громаді (Полтавський район). Але вже сьогодні ця перспективна громада демонструє наочні переваги реформи децентралізації. Майже два роки новоселівці долали опір різних політичних сил, які заважали добровільно об’єднатися. Середина грудня ознаменувалася великою подією для цієї ОТГ. Офіційно розпочала свою діяльність місцева пожежна охорона, повідомляє Полтавський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

09.12.2019
Полтавський ЦРМС

Пирятинська об’єднана територіальна громада була в числі піонерів реформи децентралізації. Перші вибори тут відбулися ще восени 2015 року. З тих пір громада постійно демонструє наочні переваги добровільного об’єднання. Одним з яскравих прикладів успішності ОТГ є сучасний Центр надання адміністративних послуг громади. Саме ЦНАП в Пирятинській ОТГ став першим, який з’явився в Полтавській області завдяки допомозі Програми «U-LEAD з Європою».

28.11.2019
Полтавський ЦРМС

Десять старшокласників з різних громад Полтавської області стали учасниками науково-практичної конференції, яку провів комунальний заклад «Полтавська мала академія наук». Співорганізатором у Полтаві виступив Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

25.11.2019
Полтавський ЦРМС

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» проаналізували окремі фінансові показники січня-вересня 2019 року у 806 об’єднаних територіальних громад. Й знову ОТГ Полтавської області посіли чільні місця в своїх групах.

20.11.2019
Полтавський ЦРМС

Ще в одному районному центрі Полтавщини відкрився сучасний Центр надання адміністративних послуг, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Чергове урочисте новосілля відбулося в Гребінківській міській об’єднаній територіальній громаді.

15.11.2019
Полтавський ЦРМС

В об’єднаних територіальних громадах Полтавщини розпочалася низка відкриттів нових Центрів надання адміністративних послуг, поява яких стала можливою завдяки фінансовій та інституційній підтримці Програми «U-LEAD з Європою». Вчора було урочисто відкрито такий Центр в Новознам’янській ОТГ (Кременчуцький район).

13.11.2019
Полтавський ЦРМС

Нині Полтавщина є безумовним лідером в державі за кількістю укладених громадами договорів з міжмуніципального співробітництва (ММС). Майже третина усіх договорів  - полтавські. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Про успішні практики застосування договорів ММС об’єднаними територіальними громадами та проекти місцевого розвитку йшлося на семінарі в Полтавському ЦРМС.

11.11.2019
Полтавський ЦРМС

Це стало головною тезою семінару, який організували у Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками заходу стали представники об’єднаних та поки що необ’єднаних територіальних громад, які намагаються розвивати даний напрямок.  

07.11.2019
Полтавський ЦРМС

Успішні практики Полтавської області у системі охорони здоров’я, перші результати впровадження реформи медицини, надання медичних послуг мешканцям ОТГ. Все це вкотре вивчали під час візиту представницькі делегації з інших областей. Цього на Полтавщину завітали делегації представників медичної спільноти та об’єднаних територіальних громад з Маріуполя та Запорізької області. Максимально інформативну програму перебування гостей спланували фахівці Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою».

06.11.2019
Полтавський ЦРМС

Саме це було головним лейтмотивом тематичного тренінгу, який організували в Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування програми «U-LEAD з Європою». Під час заходу представники об’єднаних територіальних громад детально аналізували цільову аудиторію інформаційних повідомлень та намагалися спроектувати контент ідеального бюлетеня.