Новини. Полтавський ЦРМС

22.10.2019
Полтавський ЦРМС

Розпочалися навчально-ознайомчі візити представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини в дві області, метою яких є вивчення успішного досвіду в галузі освіти на Волині та у Херсонській області. Організатором поїздок став Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

21.10.2019
Полтавський ЦРМС

Однією з перших в Україні провела вибори Глобинська об’єднана територіальна громада. Й вже більше чотирьох років ця ОТГ постійно на чільних місцях вітчизняних рейтингів фінансової спроможності. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

18.10.2019
Полтавський ЦРМС

Одним з «піонерів» реформи децентралізації в Україні є Пирятинська об’єднана територіальна громада. Перші вибори тут відбулися ще восени 2015 року. Й весь цей час ОТГ продовжує розвиватися та наочно демонструвати переваги реформи. Трохи більше двох років тому тут відкрили перший на Полтавщині сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Він з’явився завдяки всебічній підтримці Програми «U-LEAD з Європою».

17.10.2019
Полтавський ЦРМС

Лише наприкінці червня цього року відбулися перші вибори в Новоселівській об’єднаній територіальній громаді (Полтавський район). А вчора Кабінет міністрів своїм розпорядженням визнав спроможною цю ОТГ. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

16.10.2019
Полтавський ЦРМС

Все, що пов’язане із містобудівною документацією в об’єднаних територіальних громадах обговорювали під час тематичного семінару з циклу Школи просторового планування, який організував Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

15.10.2019
Полтавський ЦРМС

Реформа децентралізації має на меті побудову нової моделі управління суспільством на основі створення фінансово спроможних громад. Нині актуальним стає питання наповнення бюджетів об’єднаних територіальних громад за рахунок виявлення резервів надходжень місцевих податків та зборів. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

11.10.2019
Полтавський ЦРМС

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів та голів у 86 об’єднаних територіальних громадах. Вибори пройдуть у 21 області держави.  Зокрема, на Полтавщині своїх голів та депутатів обиратимуть в Зіньківській міській ОТГ. Доречі, це єдина з 86 на ці вибори міська громада в Україні. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

10.10.2019
Полтавський ЦРМС

Більше повтори сотні учасників зібрав Перший регіональний Форум з безпеки дорожнього руху. Серед них не лише полтавці, а й гості із сусідніх областей. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

10.10.2019
Полтавський ЦРМС

Однією з небагатьох «білих плям реформи децентралізації» на карті Полтавщини залишається місто Зіньків. Вже завершується четвертий рік як тут намаагалися утворити об’єднану територіальну громаду навколо районного центру. Натомість минулого року була утворена в Зіньківському районі Опішнянська ОТГ. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

09.10.2019
Полтавський ЦРМС

Полтавська область продемонструвала черговий приклад ефективної співпраці обласної влади та місцевого самоврядування. Цього разу вдалося реалізувати спільну ініціативу, спрямовану на відродження військово-патріотичного виховання в навчальних закладах Полтавщини. Завдяки спільній ініціативі профільного департаменту облдержадміністрації, обласному військовому комісаріату та керівництву громад в тридцяти місцевих школах було створено належні умови для отримання навчальної зброї. Це – вперше в Україні. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європи».