Новини. Полтавський ЦРМС

15.08.2019
Полтавський ЦРМС

Найпівнічніша об’єднана територіальна громада Полтавщини залишається й однією з найбільш прогресивних та інноваційних не лише в області. Сергіївська ОТГ (Гадяцький район) системно розвивається вже майже три роки – з моменту перших виборів. Майже одразу після створення надійним партнером сергіївців став Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

15.08.2019
Полтавський ЦРМС

В найбільшій сільській об’єднаній територіальній громаді України – Засульській (Лубенський район) оголошено творчий Конкурс на розробку бренду громади. Від сьогодні й протягом трьох місяців можна подавати свої ідеї.

14.08.2019
Полтавський ЦРМС

Полтавщина є регіоном, де свою виробничу діяльність проводять потужні підприємства нафтогазового комплексу. Відповідно, рентні платежі стали одним з основних джерел наповнення бюджетів об’єднаних територіальних громад. Зокрема, в Гадяцькому районі. Тут вже створено чотири ОТГ. В тому числі перша в Полтавській області з центром в місті обласного значення – Гадяцька міська. Надійним партнером усіх громад Гадяччини залишається Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

13.08.2019
Полтавський ЦРМС

Продовжується робота з підготовки Стратегії Полтавської області на період до 2027 року. Одну з основних підгруп – «економічну» - очолює Вадим Штефан, радник з регіонального розвитку Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».  

13.08.2019
Полтавський ЦРМС

Продовжується серія тематичних тренінгів зі створення ефективного медіапростору для представників об’єднаних територіальних громад Полтавщини. Організаторами заходів став Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

12.08.2019
Полтавський ЦРМС

Відбулися громадські слухання в Климівській сільраді Карлівського району, на якій мешканці обговорювали перспективи свого населеного пункту в розрізі реформи децентралізації. Для більш фахового й об’єктивного інформування на зустріч прибули й фахівці Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

09.08.2019
Полтавський ЦРМС

На це та інші бюджетні питання шукали відповіді учасники семінару, який відбувся у Полтавському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

07.08.2019
Полтавський ЦРМС

В другому півріччі цього року суттєво активізувалися необ’єднані сільські ради найпівнічнішого району Полтавщини – Лохвицького. Нині на теренах Лохвиччини функціонують дві ОТГ – Лохвицька міська та Сенчанська сільська, які є досить успішними та очолюють рейтинги фінансової спроможності не лише в області. «Білою плямою» на карті децентралізації району залишається більша частина району - сільські ради досі вагаються.

06.08.2019
Полтавський ЦРМС

Розпочався навчальний візит представників об’єднаних територіальних громад з Полтавської області на Рівненщину. Протягом трьох днів полтавці матимуть змогу ознайомитися з кращими практиками тамтешніх громад у сфері розробки проектів розвитку.

02.08.2019
Полтавський ЦРМС

Найбільш молодою об’єднаною територіальною громадою Полтавщини є Новоселівська (Полтавський район). Перші вибори тут відбулися лише місяць тому. Свій шлях до цього громада долала дуже важко. Майже два роки мешканці виборювали своє право створити фінансово-спроможну громаду. Весь цей час майбутні керівники, члени виконкому та депутати Новоселівської ОТГ були учасниками навчальних заходів, які проводив Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».