Новий дитсад відкрили в Білоцерківській ОТГ

05.09.2019
Полтавський ЦРМС

Черговий масштабний проект втілили в життя в Білоцерківській об’єднаній територіальній громаді (Великобагачанський район). Свого часу білоцерківці були в числі піонерів реформи децентралізації в Україні – перші вибори тут пройшли ще восени 2015 року.  Й всі ці чотири роки громада постійно наочно демонструє переваги реформи. Новий дитячий садок – чергове підтвердження невідворотності курсу реформ. Про це повідомляє Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Дитячий заклад відкрито у великому старостинському окрузі – Подільскому. Це вже третій новий дитсадок відкритий з 2016-го року у Білоцерківській ОТГ. Нині працюють сучасні дитячі садочки в центрах старостинських округів – Бірках та Балаклії. Але, на відміну від цих відреставрованих приміщень, будівлю в Подолі звели «з нуля». Роботи тривали майже три роки. Й початок вересня цього став знаменним в житті кількох десятків малюків Білоцерківської об’єднаної територіальної громади. Урочисто відкрили новий сучасно обладнаний дитсад.

Червону стрічку перерізали Іван Лешенко, голова громади, Віктор Кордубан, власник місцевих бюджетоутворюючих підприємств, та Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС.

«Одним з головних пріоритетних напрямків для нашої громади є розвиток освіти. А основи ж закладаються у дошкільному віці. Тому й таку велику увагу приділяємо саме наймолодшим мешканцям громади. Дякуючи стабільній роботі великих агропідприємств на нашій території, тут працює багато молодих родин. Відповідно, дитячі садки в ОТГ не пустуватимуть», - говорить Іван Лешенко.

«Реалізація нових проектів та поява нових об’єктів в громаді тут вже майже буденність. Білоцерківська ОТГ – яскравий приклад ефективної співпраці керівництва громади та соціально-відповідального бізнесу. Також буквально з перших днів існування білоцерківці стали надійними партнерами та однодумцями для нашого Центру», - сказала Ірина Балибіна.