Полтавський ЦРМС навчав комунікаторів громад

06.12.2018
Полтавський ЦРМС

Про важливість налагодження дієвих комунікацій в об’єднаних територіальних громадах та роль профільних фахівців йшлося на тренінгу «Основи ефективної роботи прес-служби ОТГ». Організатором заходу став Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону).

Під час роботи учасники працювали над більш чітким окресленням цільових аудиторій своїх повідомлень та особливостям співпраці з ними. Планували також інформаційні кампанії, методи подачі важливої та корисної інформації.

Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського ЦРМС, розповів про успішні європейські практики налагодження медіапростору громад.

Про особливості комунікацій з громадськістю та ЗМІ розповів Іван Лещенко, очільник однієї з кращих України ОТГ- Білоцерківської. Особливу зацікавленість учасників викликали питання, пов'язані з підготовкою друкованого видання громади – бюлетеня.

Окремо зупинилися на роботі з контентом та особливостями розповсюдження видання. Увагу присутніх спікер акцентував на більш «людяній подачі» інформаційних матеріалів на сайті громаді.

Узагальнивши пропозиції та побажання учасників, в Полтавському ЦРМС спланували наступний навчальний модуль для комунікаторів громад.