Запрошення на закупівлю послуг з організації та проведення заходів

Дата завершення тендеру: 
17.01.2019
Полтавський ЦРМС

 

 

Запрошення до участі у відкритому конкурсі на закупівлю послуг з організації та проведення заходів у 2019 році

Полтавський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення заходів в 2019 році у межах Полтавської області. Орієнтовна середня кількість заходів 39, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – 10 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 17.00 17.01.2019 року до Полтавського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Полтава, вул. Лідова, 10. 36000 із темою листа, зазначеною на конверті: «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації та проведення заходів у 2019 році».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД 82.30 «Організація конгресів та торговельних виставок».

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою (у разі використання) Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

    2. Копій документів,  що надаються учасником:

•       свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

•       свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

•        витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

  • ліцензії на внутрішні перевезення пасажирів автобусами, внутрішні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення/ внутрішні перевезення пасажирів на таксі.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, підписом уповноваженої особи та печаткою (у разі використання).

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критерію «ціна». До уваги також братиметься досвід роботи на ринку, рекомендації отримувачів послуг учасника, наявність напрацьованих контактів з субпідрядними організаціями для забезпечення виконання робіт в рамках проведення заходу на високому організаційному рівні.

Про результати конкурсу буде повідомлено після погодження рішення про відбір Виконавця.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись за електронною адресою: Lgdc.poltava@gmail.com, або до контактних осіб: Юрій Заліський (тел.+30992411246), Ольга Хоменко  (тел. +380661493301).

 

ДолученняРозмір
Файл dodatok_1.docx31.87 КБ