На Рівненщині створена ще одна ОТГ - Рафалівська

05.09.2019
Рівненський ЦРМС

4 вересня відбулася сесія Рафалівської селищної ради, на якій було прийнято остаточне рішення про добровільне об’єднання територіальних громад: Рафалівської селищної та Великожолудської сільської. Минулого тижня таке ж рішення прийняла Великожолудська сільська рада.

Як розповів радник з питань децентралізації Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Михайло Шелеп з усіх сусідів, які за перспективним планом формування територій громад області включені в Рафалівську ОТГ,  згоду на об’єднання із селищем надала лише Великожолудська громада.

«Рафалівська об’єднана територіальна громада - четверта ОТГ створена протягом 2019 року у Володимирецькому районі. Раніше ж Володимиреччина була в списку тих районів, де ОТГ не було. Однак спільна діяльність Володимирецької РДА та Рівненського ЦРМС, а також ініціативність окремих голів та депутатів місцевих рад, дали свої результати», - наголосив він.

Тепер селищний голова може клопотати в обласну державну адміністрацію про звернення до ЦВК щодо призначення перших місцевих виборів.