Вогнеборці Привільненської ОТГ заступили на чергування

06.09.2019
Рівненський ЦРМС

Вогнеборцям новоствореної Привільненської місцевої пожежної команди Дубенського району Рівненщини представники обласного управління ДСНС урочисто вручили посвідчення про проходження спеціальної підготовки. Теоретичне та практичне навчання дванадцять членів добровільної пожежної охорони громади проходили на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області. 

Як зазначив голова Привільненської ОТГ Юрій Момотюк, тепер місцева пожежна команда є надійним захистом  громади.

«Привільненська пожежна команда введена до бойового розрахунку і відтер виїжджатиме на різноманітні надзвичайні виклики, як самостійно, так і залучатиметься на допомогу дубенським рятувальникам ДСНС. Наші вогнеборці забезпечені усім необхідним рятувальним обладнанням, бойовим одягом, спецтехнікою та приміщенням», -  розповів він.

Навчання представників ОТГ відбуваються в рамках Ініціатива «Створення ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою» і втілюється спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща, за участі Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій та Чернігівській областях.   

Головною метою ініціативи є підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку управління кризовими ситуаціями на місцевому рівні та створенні планів заходів у сфері цивільного захисту з акцентом на створення добровільних пожежних команд, які доповнюють професійні пожежні частини.

Проект триватиме до кінця жовтня 2019 року.