Як громадам посилити спроможність вивчали у Рівному

05.12.2018
Рівненський ЦРМС

Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, провів навчальну поїздку для представників громад з Тернопільської та Волинської областей. Тема заходу "Посилення спроможності ОТГ", тому гості мали можливість побачити як громади Рівненщини розвиваються та бачать своє економічне майбутнє.

Загалом, гості ознайомились з роботою сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "ГориньДар", ферми господарства імені Воловикова, пелетного цеху у Бугрині, завершенням будівництва дитячого садочка в Оржеві та розвитком туризму у Клевані. А знайомили зі здобутками та давали вичерпні відповіді на запитання директор сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу Юрію Потапчук, голова Бугринської ОТГ Сергій Пилипчук та заступник селищного голови Клеванської ОТГ Володимир Мокляк.

 Як розповів радник з питань регіонального розвитку ЦРМС Тарас Микитин, громади Рівненщини активно працюють над підвищенням своєї спроможності.

«Створюються нові  кооперативи, об’єднані громади шукають альтернативу дорогим енергоносіям. І є можливість  будувати дитячі садочки, розвивати туризм. При цьому наші громади активно використовують можливості співфінансуваня з  коштів ДФРР, пишу проекти та подаються на різні конкурси. Там, де не сидять склавши руки, там є  і результат», - наголосив він.