Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг перевезень автомобільним транспортом для потреб Сумського ВП ЦРМС

Дата завершення тендеру: 
30.01.2019
Сумський ЦРМС

Сумський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з перевезень автомобільним транспортом у 2019 році. Орієнтовна середня кількість поїздок в місяць – 10-12  в межах Сумської області.

Пропозиції повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 17 год. 00 хв. 30.01.2019 до Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: пл. Незалежності, буд. 3/1 (1 поверх), м. Суми, 40000 із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг перевезень автомобільним транспортом у 2019 році».

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • витяг з ЄДР;
  • витяг з реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку;
  • Ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів. Види господарської діяльності – внутрішні перевезення пасажирів легковими автомобілями на замовлення, внутрішні перевезення пасажирів автобусами.

Наявність необхідних КВЕД для надання послуг перевезень автомобільним транспортом – 49.31, 49.39.

 

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців. Із переможцем конкурсу договір буде укладений до 31.03.2019 із можливістю подальшої пролонгації за згодою сторін.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг» та «якість запропонованого для перевезень автотранспорту». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

 

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 5 робочих днів після 31.01.2019.

 

За отриманням додаткової інформації, пов’язаної з підготовкою пропозиції, уточненнями просимо звертатися за електронною адресою: tetiana.korobka@lgdc.org.ua, та до контактних осіб: Хоруженко Олександра Олеговича (050-912-02-78), Коробки Тетяни Петрівни (тел. 095-536-27-70). 

 

Учасник процедури закупівлі має право оскаржити неправомірні, з його точки зору, дії чи бездіяльність Замовника та надіслати скаргу на Сумськмй ВП ЦРМС за адресою:  пл. Незалежності, буд. 3/1 (1 поверх), м. Суми, 40000.

ДолученняРозмір
Файл dodatok_1.docx23.51 КБ