Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації заходів у м. Суми, Сумській області у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
18.01.2019
Сумський ЦРМС

Сумський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у місті Суми, Сумській області. Орієнтовна кількість заходів від 3 до 15 в місяць, максимальна кількість учасників кожного заходу – 120 осіб. Мінімальна кількість учасників – 10 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою (рекомендованим листом) не пізніше 17 год. 00 хв. 18 січня 2019 року до Сумського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» із темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів» за адресою: пл. Незалежності, буд. 3/1, м. Суми, 40000, а також на електронну адресу: tetiana.korobka@lgdc.org.ua із темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів».

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

1) повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1).

2) копій документів, що надаються учасником:

- свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;

Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Учасник повинен мати право на здійснення відповідної діяльності згідно з чинним законодавством та надати на підтвердження цього копії відповідних документів (КВЕД 82.30 «Організація конгресів та торгівельних виставок»).

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Всі копії мають бути обов’язково належним чином завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців. Із переможцем конкурсу договір буде укладений до 31.03.2019 із можливістю подальшої пролонгації за згодою сторін.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «якість меню харчування», «кількість харчування учасників», «вартість послуг перевезення», «досвід надання аналогічних послуг».

 

Про результати конкурсу буде повідомлено після 20 січня 2019 року у телефонному режимі.

 

За отриманням додаткової інформації, пов’язаної з підготовкою пропозиції, уточненнями просимо звертатися за електронною адресою: tetiana.korobka@lgdc.org.ua, та до контактної особи: Коробки Тетяни (тел. 095-536-27-70). 

 

Додаток 1:/sites/default/files/branch/81/dodatok_do_ogoloshennya_pro_organizaciyu_provedennya_zahodiv_2019.docx