Харківський ЦРМС

Харківський  Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, розпочав свою діяльність 24 травня 2017 року. 

Основним завданням Центру є всебічна підтримка децентралізації, реалізації реформи місцевого самоврядування та секторальних реформ на території Харківської області. 

Діяльність Харківського ЦРМС спрямована на сприяння процесу формування спроможних ОТГ, підвищення їх спроможності та компетенцій у різних сферах, впровадження регіональної політики та покращення надання адміністративних послуг мешканцям. Центр надає повну консультативну допомогу на всіх етапах реалізації реформи, формування об’єднаних територіальних  громад, їх подальшій життєдіяльності. 

Основні партнери Харківського ЦРМС – Харківська обласна  державна адміністрація, Харківська  обласна рада, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Харківське регіональне відділення ВАССР, Харківське регіональне відділення УАРОР, Університетський консорціум. Центр активно співпрацює з громадськими організаціями, проектами міжнародної технічної допомоги, представниками ЗМІ обласного та районного рівня. 

З початку своєї діяльності Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування працює як відкритий майданчик для комунікації для всіх учасників процесу реалізації реформи в області та запрошує всіх до активної співпраці.

Контакти

м. Харків, пров. Банний, 1 

+380 (67) 618 37 80

e-mail: kharkiv@lgdc.org.ua