На черзі #ІзюмськаОТГ: жителі Кам'янської сільської ради прийняли рішення про приєднання до міста обласного значення Ізюм

11.03.2019
Харківський ЦРМС

10 березня, незважаючи на вихідні та свята, у Кам'янському сільському клубі відбулися громадські обговорення щодо ініціативи приєднання Камянської сільської ради Ізюмського району до міста Ізюм.

"З відповідною ініціативою до голови сільської ради місяць тому звернулися представники ініціативної групи. Майже місяць працювала робоча група щодо підготовки проведення обговорень. Приємно відмітити високу активність населення. Це означає, що питання майбутнього та розвитку територій нікому не байдужі, - зазначає директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки  Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, Діана Баринова. - Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування здійснював консультативну підтримку щодо підготовки процедури приєднання зазначеної сільської ради до міста обласного значення".

Серед спікерів обговорень - Ізюмський міський голова Валерій Марченко, радник з питань децентралізації Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Нестеренко, представники громадськості.

Як результат, з 232 учасників громадських обговорень 185 проголосували «ЗА» приєднання до міста обласного значення відповідно до Перспективного плану формування територій громад Харківської області.

«На Харківщині народжується ще одна об’єднана громада – Ізюмська. Реформу не спинити», - наголошує Діана Баринова.