Оголошення про конкурс на закупівлю канцелярських та господарських товарів для потреб офісу у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
24.01.2019
Харківський ЦРМС

Харківський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», оголошує конкурс на закупівлю канцелярських та господарських товарів для потреб офісу у 2019 році.

 

Пропозиції  необхідно подати у будь-який зручний спосіб (електронною поштою, особисто) до Харківського ВП ЦРМС: м. Харків, провулок Банний, 1, ел. пошта: kharkiv@lgdc.org.ua із темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю канцелярських і господарських товарів».

 Пропозиції  повинні бути подані не пізніше 1700 24.01.2019 року.

 Строк розгляду пропозицій учасників проводиться у 5-денний термін (5 робочих днів) після завершення терміну подання пропозицій.

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з (надаються скановані копії у разі надсилання пропозиції на електронну пошту):

Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

  1. документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

Пропозиція та зазначені вище документи в паперовому вигляді, завірені підписом та печаткою Учасника, надається Замовнику переможцем конкурсу під час укладання договору про закупівлю.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критерію «ціна», «безкоштовна доставка» та «виконання замовлення». До уваги також братиметься досвід роботи на ринку.

 

Про результати конкурсу буде повідомлено після прийняття рішення про визначення переможця конкурсу.

             Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: kharkiv@lgdc.org.ua або до контактної особи: Фокасієв Дмитро Владиславович (097-272-99-28).

 

ДолученняРозмір
Файл dodatok.docx29 КБ