Оголошення про конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
18.01.2019
Харківський ЦРМС

Харківський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у 2019 році.

Пропозиції  необхідно подати у будь-який зручний спосіб (електронною поштою, особисто) до Харківського ВП ЦРМС: м. Харків, провулок Банний, 1, ел. пошта: kharkiv@lgdc.org.ua із темою листа «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у 2019 році».

 

Пропозиції  повинні бути подані не пізніше 1200 18.01.2018 року.

Строк розгляду пропозицій учасників проводиться у 5-денний термін (5 робочих днів) після завершення терміну подання пропозицій.

Оскільки послуги замовляються юридичною особою, пропозиції від ФОП 1-ї, 2-ї та 4-ї групи спрощеної системи оподаткування в частині закупівлі послуг не приймаються.

 

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

 

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з (надаються скановані копії у разі надсилання пропозиції на електронну пошту):

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. документів,  що надаються учасником:
  • свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

 

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг» та «вартість обслуговування».До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати конкурсу буде повідомлено після прийняття рішення про визначення переможця конкурсу.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: lgdc.kharkiv@gmail.com або до контактної особи: Фокасієв Дмитро Владиславович (097-272-99-28).

ДолученняРозмір
Файл dodatok_1.docx20.22 КБ