Оскільська сільська рада затвердила Програму розвитку інформаційного простору на 3 роки

27.06.2019
Харківський ЦРМС

Відповідне рішення було прийнято 24 червня 2019 року під час 30 сесії Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області. На розвиток інформаційного простору Оскільська сільська рада виділила близько 450 тисяч гривень.

Метою Програми є забезпечення розвитку інформаційного простору, що включає в себе підвищення якості інформації, її повноти та об’єктивності, а також збільшення можливостей доступу населення до інформації, - повідомляє офіційний сайт Оскільської сільської ради.

В ході реалізації Програми планується налагодження співпраці з друкованими ЗМІ, створення інформаційно-презентаційного проморолика про Оскільську громаду, організація роботи місцевого радіо, модернізація сайту сільської ради та органів виконавчої влади.

За словами радниці з питань комунікації Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» Марини Гавриленкової, під час виїзної консультації в Оскільську ОТГ в травні 2019 року були обговорені питання щоддо необхідності розробки та затвердження програми з підтримки та розвитку інформаціного поля ОТГ. Прийняття зазначеної програми говорить про готовність Оскільської ОТГ налагоджувати внутрішні та зовнішні зв’язки, комунікацію. Також, на її думку, ця Програма частково допоможе реалізувати і головну мету Стратегії розвитку Оскільської ОТГ – до 2025 року туристичною перлиною Слобожанщини.

"Адже щоб стати туристичним Центром необхідно, перш за все, зробити все для того, щоб громада з’явилася в інформаційному полі, і поява ця повинна бути ефектною. Потенційні туристи перш за все будуть використовувати мережу інтернет, саме тому модернізація офіційного сайту громади, наявність брен-буку – перше з чого потрібно починати роботу", - впевнена радниця.