Презентація пілотного в Україні проекту "Наша Енергія − енергетично спроможна громада", що реалізується на території Харківщини (02.08.2018)

Про мету проекту, допомогу об’єднаним громадам Харківської області в покращенні ситуації в сфері енергоефективності говорили 2 серпня 2018 року під час презентації проекту "Наша Енергія − енергетично спроможна громада" в Харківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Проект реалізується Польсько-українською торгово-промисловою палатою у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL Kyiv Solidarity Fund PL) та Національним агентством збереження енергії Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (Республіки Польща). Проект співфінансований програмою "Підтримка демократії 2018", котрий фінансується у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У Харківській області проект організаційно підтримує Харківський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Харківською обласною державною адміністрацією.