Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації заходів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
18.01.2019
Вінницький ЦРМС

Вінницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м.Вінниці та Вінницькій області в 2019 році. Орієнтовна середня кількість заходів 5-10 в місяць, орієнтовна кількість учасників кожного заходу – 10-80 осіб.

Пропозиції  повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 1000 18.01.2019 року до Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 20, поштовий індекс 21050, із темою листа, зазначеною на конверті: «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів».

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. Копій документів,  що надаються учасником:
  • витяг з ЄДР;
  • витяг з реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10  місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «обсяг послуг», «якість запропонованих готелів», «якість меню харчування». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Будь-який Учасник процедури закупівлі має право оскаржити неправомірні, з його точки зору, дії чи бездіяльність Замовника та спрямувати скаргу на Вінницький ВП ЦРМС.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 3-х робочих днів після 18.01.2019 року.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: vіnnitsa@lgdc.org.ua, контактні особи: Марина Баланчук, Людмила Гурба, тел.: 067 618 51 10.