Нова Тягинка створила молодіжну ініціативну групу

15.05.2019
Херсонський ЦРМС

17 січня 2019 року до радниці з питань комунікації Анастасії Супрун звернулась директорка сільського будинку культури с. Токарівка Олена Поет з проханням розповісти про інструменти роботи з підлітками та молоддю. А вже 22 лютого радниця відвідала громаду з метою допомогти активній молоді визначитись, як розпочати громадську діяльність для покращення життя в селі.

Через місяць відбулась друга зустріч під час якої Анастасія Супрун розповіла про основи проектного менеджменту (з метою реалізації надалі соціальних і молодіжних проектів), а також розповіла про можливості створення молодіжної ініціативної групи. 

- На початках ми  з Оленою Поет виявили ключові проблеми в громаді, які стосуються молоді: пасивність, в тому числі і серед потенційних лідерів; відтік молодих людей з громади; відсутність цікавого дозвілля. Нам вдалось трансформувати проблеми в задачі та напрацювати план дій на найближчий час. Таким чином, ми прийшли до ідеї створення ініціативної групи, яку підтримала місцева молодь, тепер в Новотягинці створено МІГ "Smart Team", -  Анастасія Супрун, радниця з питань комунікації.