Присиваська ОТГ включила в бюджет на 2019 рік дитячі проекти

05.01.2019
Херсонський ЦРМС

Наприкінці 2018 року в Присиваській ОТГ радниця з питань комунікації Херсонського ЦРМС, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою та Мінрегіону України, Анастасія Супрун провела стратегічну сесію з розробки молодіжних проектів. У громаді створено дитячу дорадчу раду, а сільрада, у свою чергу, щоб підтримати молодіжні ініціативи, запропонувала представникам ДДР розробити власні проекти, які можуть отримати фінансування.

- У результаті нам вдалось напрацювати цілі напрямки – освіта, організація відпочинку, екологія, волонтерство і т.п. До потенційних проектів ми внесли ті, що можуть бути без затрати ресурсів реалізовані найближчим часом, наприклад, картування громади. А також проекти, як вимагають серйозної підготовки, наприклад, організація та проведення тематичних фестивалів. Приємно, що це робота самих дітей, ми тільки створили умови для організації їх роботи, - зауважила Анастасія Супрун, радниця з питань комунікації Херсонського ЦРМС, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою.

- Під час стратегічної сесії діти звернули увагу на відсутність ігрових зон для проведення дозвілля в позаурочний час. Тому вирішили на 2019 рік виділити кошти на будівництво футбольного поля зі штучним покриттям та будівництво вуличного майданчику з спортивними тренажерами. У січні 2019 ми також додатково розробили гугл-форму для опитування молоді, щодо виявлення їх потреб та побажань. Дякую за співпрацю Херсонському ЦРМС, - Таміла Зозулінська, заступниця сільського голови Присиваської ОТГ.