Розпочався національний візит на Херсонщину делегацій з Полтавської та Хмельницької областей

07.10.2019
Херсонський ЦРМС

Вчора розпочався національний візит на Херсонщину делегацій з Полтавської та Хмельницької областей «Розвиток сімейних ферм і кооперативів в ОТГ».

Після приїзду учасники дізнались про стан децентралізації на Херсонщині та фермерські господарства в області від радниці з питань регіонального розвитку Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" Олександри Фадєєвої. І не дивлячись на несприятливу осінню погоду, вирушили переймати досвід в Білозерський район.

Микола Халупенко, голова Сімейної виноробні «Курінь» розповів про становлення свого бізнесу, а головний технолог Катерина Михалкина поділилася секретами виробництва фірмової продукції. Сімейна виноробня розвивається та переймає кращі традиції світу. Наприклад, раніше для виготовлення вина завозили італійські трави рікадона, а сьогодні вирощують свої. На підприємстві працюють жителі с. Степанівка та Музиківської ОТГ, докладаючи максимум зусиль для популяризації затишного місця, адже на території виноробні знаходяться готель з рестораном та облаштована для прогулянок зона. Можливо, найближчим часом це місце стане яскравою туристичною точкою на карті Херсонщини.