Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у 2019 році

Дата завершення тендеру: 
23.01.2019
Хмельницький ЦРМС

Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів у 2019 році

Хмельницький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації навчальних та інформаційно-роз’яснювальних заходів в м. Хмельницький, Хмельницькій області, Україні.

Пропозиції повинні бути подані особисто не пізніше 18.00 23.01.2019 року до Хмельницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», за адресою: м. Хмельницький, вул. Вайсера, 7, каб. 306.

Участь у конкурсі можуть взяти організації та фізичні особи – підприємці, які можуть здійснювати відповідну діяльність згідно КВЕД (82.30).

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

Повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)

2) Копій документів, що надаються учасником:

● витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), довідки ДФС про сплату єдиного податку;

● витягу з ЄДР.

Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи її підписувати (наказ про призначення керівника або довіреність).

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 12 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 12 місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «вартість послуг», «якість меню харчування». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати відкритого конкурсу буде повідомлено протягом 5 робочих днів.

 Детальну інформацію можна отримати за електронною адресою lgdc.khmelnytsky@gmail.com, контактна особа: Шалигіна Тетяна В’ячеславівна (тел. 0968920277)

ДолученняРозмір
Файл propozyciya.docx16.64 КБ