Чигирин дізнавався про перші організаційні кроки після проведення виборів

05.12.2018
Черкаський ЦРМС

У черговій об’єднаній територіальній громаді, вибори в якій відбудуться 23 грудня 2018 року, спеціалістами Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, проведений тематичний тренінг. Юлія Поліщук, радник з юридичних питань, Сергій Гончар, радник з питань децентралізації, а також директор Центру відвідали місто Чигирин.

На тренінгу були присутні не лише кандидати в депутати міської ради, але і фахові спеціалісти – працівники організаційного відділу, бухгалтерії, з кадрової роботи.

Були детально проаналізовані перші кроки, які мають вчинити місцеві ради після проведення виборів і встановлення їх результатів. Висвітлені законодавчі аспекти скликання першої сесії новообраної ради, формування порядку денного, обрання секретаря ради і формування виконавчого комітету. Особливу увагу приділено законодавчим вимогам щодо реорганізації юридичних осіб, які приєднуються до міської ради, проведення інвентаризації, складання і подання фінансової і бухгалтерської звітності.  

Спеціалістами Центру також надані вичерпні консультації щодо порядку формування структури виконавчих органів міської ради, затвердження штатних розписів, законодавчих вимог щодо процедури переведення і вивільнення працівників.