Черкаський ЦРМС допомагатиме в практичній реалізації Громадського бюджету в Тальнівській ОТГ

09.08.2018
Черкаський ЦРМС

Рішенням Тальнівської міської ради затверджено Положення про запровадження бюджетування участі громадськості (Громадський бюджет). Це рішення дасть змогу розвитку демократичного суспільства Тальнівської ОТГ, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу бюджетних коштів.

Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, надаватиме Тальнівській ОТГ менторську підтримку в частині практичної реалізації Громадського бюджету в Тальнівській ОТГ.

Радник з питань місцевих фінансів Черкаського ЦРМС Микола Гулько, який в березні-квітні 2018 року проводив семінари і тренінги щодо запровадження Громадського бюджету, зазначив, що «на сьогоднішній день, Тальнівська ОТГ друга в Черкаській області із об’єднанних територіальних громад, яка запровадила бюджетування участі громадськості. Це дуже гарна ініціатива, оскільки громадяни отримують можливість безпосередньо впливати на рішення Тальнівської ОТГ в частині розподілу коштів місцевого бюджету, а саме в покращенні інфраструктури та розвитку громади».