Черкаський ЦРМС завершив серію тренінгів для громад з підготовки проектів на ДФРР

12.02.2019
Черкаський ЦРМС

Тренінгом в Паланській ОТГ завершився цикл навчальних заходів Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за допомогою Програми"U-LEAD з Європою" та Мінрегіону. Його метою було інформування представників об'єднаних та необ'єднаних громад області про останні зміни в законодавстві, які стосуються конкурсу ДФРР, інших джерел залучення ресурсів, а також - підготовки проектів на Громадський бюджет. З метою максимального охоплення всіх бажаючих, навчання проводилися на Лівобережній, Центральній та Західній Черкащині. Саме останній захід і приймала Паланська громада.

Окрім Паланської ОТГ в тренінгу взяли участь близько 30 представників з 14 громад області. Цікавою особливістю на цей раз стало перенесення заходу з уже традиційного приміщення в м. Умані, де зосереджено більшість управлінських підрозділів Паланської громади, в одне з сіл ОТГ - Городецьке. В цьому селі є ряд приміщень, які прекрасно відповідають вимогам тренінгу. А організувати захід і представити власний населений пункт - гарний підхід до пропагування своєї громади.

Вміла організація і відповідальне відношення учасників до самого процесу навчання сприяли високій ефективності заходу. Микола Гулько і Григорій Перерва - радники з питань фінансів і регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, не лише ознайомили присутніх зі змінами в законодавстві, але й зуміли відпрацювати цілий ряд практичних навичок, необхідних для підготовки проектів на ДФРР.

Окрему подяку хочеться висловити партнеру Черкаського ЦРМС - Черкаській обласній державній адміністрації, представники якої активно долучилися до проведення тренінгу та ділилися з присутніми досвідом у підготовці і правильній реєстрації проектів на платформі ДФРР.