#Адмінпослуги: відбулись робочі візити до Недобоївської та Рукшинської ОТГ

10.10.2018
Чернівецький ЦРМС

Відбулись робочі візити до Рукшинської та Недобоївської ОТГ з метою ознайомлення та вивчення стану підготовки громад до створення (модернізації) ЦНАПів. З представниками громад спілкувались Тетяна Татарчук, директорка Чернівецького ЦРМС, Віктор Лащак і Роман Романко, радники ЦРМС, Олег Білоус та Ірина Корольчук, представники Програми "U-LEAD з Європою". Було проведено нараду з керівництвом громад, відповідальними за роботу ЦНАПів, суб'єктами надання адміністративних послуг ОМС, адміністраторами ЦНАПів, депутатами, старостами, представниками громадськості.

Учасників наради проінформовано про Програму U-LEAD та результати її впровадження в Україні. «Програма підтримує як фізичне, так і інституційне створення ЦНАПів, і саме інституційна готовність Центру та добросовісне ставлення персоналу до своєї справи є основним показником якісного функціонування ЦНАПу», - підкреслила Тетяна Татарчук. Також здійснено огляд приміщення, яке планується використати в громадах для майбутніх ЦНАПів. В Рукшинській ОТГ запропоновано змінити приміщення, оскільки запропоноване не відповідає вимогам Програми. В Недобоївській ОТГ виникла необхідність передбачити гідравлічний підіймач для людей з обмеженими можливостями, оскільки з технічних причин встановити пандус немає змоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фаза впровадження триватиме до 2020 року і передбачає підтримку створення та модернізації до 600 ЦНАПів включно зі створенням інформаційно-комунікаційної інфраструктури ЦНАП. Завданням Програми є підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Нагадаємо, що раніше відбулись схожі візити до Кіцманської та Великокучурівської ОТГ.