Результати 2018: Глибоцька ОТГ

02.09.2019
Чернівецький ЦРМС

Продовжуємо публікувати матеріали про ОТГ Чернівецької області, які увійшли в брошуру "Об'єднані громади Буковини: результати роботи 2018 року", яка підготовлена Чернівецьким Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". В цій брошурі містяться основні дані про об'єднані громади Чернівецької області, надходження та витрати бюджетів за відповідний рік, реалізовані в 2018 році проекти та досягнення в основних сферах життєдіяльності (освіта, медицина, спорт, культура, благоустрій).

Інформація для брошури надавалась громадами на запит ЦРМС, а ми концептуально оформили та узагальнили отримані дані. У попередній публікації представили Герцаївську ОТГ. Зараз же черга познайомити з результатами роботи у 2018 році Глибоцької ОТГ.

Основні досягнення

У СФЕРІ ОСВІТИ

За підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, в рамках проекту  «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», що фінансується Австрійською Агенцією Розвитку, Глибоцька ОТГ стала партнером в реалізації мікропроекту щодо капітального ремонту з використанням енергозберігаючих заходів (заміна вікон) Глибоцького ліцею по вул. Шевченка, 5 із залученням коштів бюджету селищної ради – 171,2 тис. грн.

У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Глибоцькою громадою здійснюється реалізація програми «Підтримка розвитку Центру ПМСД», за рахунок коштів селищного бюджету – 446,0 тис. грн.

У СФЕРІ СПОРТУ

Здійснюються заходи по реалізації програми «Розвиток фізичної культури і спорту», за рахунок коштів селищного бюджету – 305,8 тис. грн.

У СФЕРІ КУЛЬТУРИ

Глибоцькою ОТГ в 2018 році здійснено організацію і проведено культурний захід з нагоди святкування 580-річниці селища Глибока, за рахунок коштів селищного бюджету. Також завдяки спільним зусиллям громади села Черепківці започатковано святкування Івана Купала.

БЛАГОУСТРІЙ ТА БЕЗПЕКА

За підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, в рамках проекту  «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей», що фінансується Австрійською Агенцією Розвитку, Глибоцькою ОТГ створено та відкрито в березні 2018 року сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Добрі ґазди», із залученням коштів місцевого бюджету.