Експерти Чернігівського ЦРМС консультують громади, де відбулися перші вибори. Вихвостівська ОТГ

25.07.2019
Чернігівський ЦРМС

Минулого тижня у новоствореній Вихвостівській громаді відбулася перша сесія. Перші вибори пройшли 30 червня. На них головою був обраний Олександр Акуленко, колишній Вихвостівський сільський голова. До складу депутатського корпусу увійшли п'ятеро депутатів ПП "Наш край", по чотири представники в раді мають ВО "Батьківщина" та Аграрна партія України, одного ПП "Європейська Солідарність" .

Новоствореній громаді у підготовці до першої сесії допомагала команда експертів Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У роботі першої сесії взяла участь Людмила Чабак, радниця з питань децентралізації Чернігівського ЦРМС. Вона привітала представників громади з новим вже офіційним статусом та наголосила на ключових питаннях становлення громади.

Також Людмила Чабак відповіла на питання щодо проведення першої сесії  ради ОТГ, підготовки рішень, що стосуються об’єднаних громад, вирішення кадрових питань та питань служби у органах місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що після проведення перших виборів у шести новостворених ОТГ Чернігівської області радники Чернігівського ЦРМС надали їх представникам ряд консультацій та провели тренінг "Перші кроки громад після виборів".