На Чернігівщині громади збільшують свої території

14.11.2018
Чернігівський ЦРМС

Гончарівська та Михайло-Коцюбинська об’єднані територіальні громади отримали позитивні висновки Чернігівської ОДА про приєднання територій сусідніх сільських рад.

Так, територіальні громади Дніпровської, Ковпитської, Мньовської сільських рад Чернігівського району приєднуються до Михайло-Коцюбинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Про це йдеться у розпорядженні № 667 від 07.11.2018, яке підписала виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко. Цей документ затверджує висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Михайло-Коцюбинської селищної ради, Дніпровської, Ковпитської, Мньовської сільських рад Чернігівського району «Про добровільне приєднання територіальних громад».

А до Гончарівської селищної ради об’єднаної територіальної приєднаються територіальні громади сіл Слабинської сільської ради Чернігівського району (села Слабин, Мажугівка та Якубівка). Відповідне рішення (№677 від 13.11.2018) було підписано Юлією Свириденко. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Гончарівської селищної ради та Слабинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».

У Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», зазначають, що каталізатором всіх процесів з приєднання став перспективний план формування територій громад Чернігівської області, який був затверджений Кабміном у жовтні 2018 року.