Навчальна поїздка "Кращі практики муніципального та регіонального розвитку" (25-26.10.2018)

Протягом 25-26 жовтня проходить навчальний візит представників громад Донецької, Полтавської та Хмельницької областей. Мета - ознайомитися з кращими практиками муніципального та регіонального розвитку громад Чернігівщини. Гостей зустрічає та знайомить із кращими практиками громад області Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Учасники навчального візиту відвідають Парафіївську ОТГ, де ознайомляться з досягненнями громади у напрямку розбудови соціальної інфраструктури. також гості дізнаються як у громаді працюють над поєднанням розвитку унікальності сільських територій та відновленням історичної спадщини.

Другий день буде присвячений вивченню досягнень Корюківської ОТГ (Корюківська міська рада). Учасники візиту дізнаються про взаємодію місцевого самоврядування із головним бюджетоутворюючим підприємством громади – ПАТ «Слов’янські шпалери- КФТП». Цікавим є досвід співпраці Корюківської міської ради із громадськими організаціями, тому учасники візиту зможуть поспілкуватися з представниками ГО "Альтернатива" (Володимир Онищук). Також учасники візиту познайомляться із розвитком туристичного потенціалу громади та побувають у Бреч.