Новини. Чернігівський ЦРМС

24.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Парафіївська громада тривалий час вела сайт-блог, де розміщувалася публічна інформація. А у квітні громада прийняла рішення створити новий інформаційний ресурс.  На головній сторінці вказано, що "... сайт створено саме для вас, щоб інформувати про життя громади, проблеми, досягнення ваших дітей. Ми будемо висвітлювати роботу ради, знайомити з рішеннями депутатського корпусу та виконавчого комітету".

24.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Днями відбулося третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Холминської громади, яке об’єднало теоретичну частину (навчальний семінар із стратегічного менеджменту) і практичну (безпосередньо роботу над стратегією розвитку ОТГ). Захід організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

24.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Завершився прийом заявок для участі у Всеукраїнському конкурсі «Малі міста – великі враження». Громади Чернігівської області подали сім заявок, з них один проект від ще необ’єднаної сільської ради та один спільний від об’єднання об’єднаних громад Чернігівщини.

Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

22.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Семінар із стратегічного планування провели у Новобасанській ОТГ. Учасники отримані теоретичні знання одразу застосовували на практиці, адже у громаді працюють над розробкою стратегією розвитку. Навчання організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

22.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Про унікальні можливості для саморозвитку, стартапів, подорожей та спілкування, які надає європейська інтеграція українській молоді, мова йшла під час круглого столу за участі експертів та студентів.

21.05.2019
Чернігівський ЦРМС

У Олишівській громаді відбулося третє засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку. Його проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

16.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Про польське та українське самоврядування, досвід та можливості міжмуніципального співробітництва, в тому числі між польськими гмінами та українськими громадами, мова йшла у ранковому ефірі UA: Українське радіо "Чернігівська хвиля".

16.05.2019
Чернігівський ЦРМС

У четвер, 16 травня, на тренінг "Процеси та процедура перспективного об'єднання територіальних громад" зібралися представники громад, для яких об‘єднання ще є перспективою. Організатор тренінгу - Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

15.05.2019
Чернігівський ЦРМС

Міжмуніципальне співробітництво – інструмент, який дає можливість громадам разом вирішувати складні та спільні проблеми, які вони не можуть опанувати поодинці. Тема такої співпраці є настільки актуальною, що стала приводом для проведення міжнародної конференції "Реалізація проектів регіонального розвитку на засадах міжмуніципального співробітництва: польський досвід", яку організували Чернігівський центр підвищення кваліфікації, НГО "Сіверський інститут регіональних досліджень" та Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

13.05.2019
Чернігівський ЦРМС

У 2018 році Височанська громада за кошти інфраструктурної субвенції купувала техніку для комунального підприємства. Про те, як розпорядитися грошима цього року, радилися під час  консультації минулої п’ятниці.