Новини. Чернігівський ЦРМС

13.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Як у найкращий спосіб розв`язати проблему транспортного сполучення між малими населеними пунктами у віддаленій місцевості з адміністративними центрами на півночі Чернігівської області? Відповідь на це питання шукали під час консультації для представників Сосницької ОТГ, яку проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

13.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Кожна об'єднана територіальна громада Чернігівщина на шляху свого становлення та розвитку реалізовує різні проекти та ініціативи: від малих до великих. Як стало відомо Чернігівському Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", впродовж останніх тижнів у Менській громаді реалізували такі проекти.

13.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Минулого тижня у двох громадах Чернігівщини відбулося відкриття двох спортивних майданчиків: у Семенівській ОТГ та Корюківській ОТГ. Як стало відомо Чернігівському Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", на території корюківської школи № 4 відкрили мініфутбольне поле, а в центральному парку Семенівки — мультифункціональний майданчик для занять чотирма видами спорту: баскетболом, волейболом, гандболом та тенісом.

12.11.2019
Чернігівський ЦРМС

У Холминській громаді оголосили про старт громадського обговорення проекту Стратегії розвитку ОТГ на 2019-2027 роки. Розробляти стратегію розвитку громаді допомагав Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Саме він координував засідання робочої групи, узагальнював дані досліджень та опитувань, проводив обговорення тощо.

12.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". Учасники навчання - представники новостворених об'єднаних територіальних громад Чернігівщини, у яких перші вибори призначені на 22 грудні 2019 року.

11.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Перспективи та можливості об'єднання і переформатування районів Чернігівщини обговорювали в ефірі "Українського радіо: Чернігів" в програмі «Прайм-вечір: Акценти». Ведуча: Ірина Воробей. Гості: Людмила Чабак, радниця з децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", Тетяна Барановська – експерт аналітичного центру «ЕкспертиЗА Реформ», Віктор Чернуха – голова Корюківської районної ради, Наталія Разумейко – керівник апарату Новгород-Сіверської РДА.

11.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Громадське обговорення пропозицій щодо районного поділу Чернігівщини відбулося 7 листопада. Участь в обговоренні взяли громадські експерти, представники регіональної робочої групи, Чернігіського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", очільники районних державних адміністрацій, районних рад, об'єднаних територіальних громад.

08.11.2019
Чернігівський ЦРМС

19 листопада відбудеться нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року - 2019". Головну нагороду отримає громада з ідеально прозорим бюджетним процесом.

07.11.2019
Чернігівський ЦРМС

Впродовж двох днів у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" представники громад Чернігівщини говорили, артикулювали, розповідали про себе та свої досягнення та головне, вчилися не боятися виступати публічно.

07.11.2019
Чернігівський ЦРМС

За якими критеріями будуть визначатися межі районів або повітів? Скільки буде районів і де будуть їх центри? Якими мають бути розрахунки та формули, щоб врахувати інтереси кожного жителя регіону? Відповіді на ці та інші актуальні питання шукали учасники круглого столу «Громадське обговорення пропозицій з удосконалення адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Чернігівської області», який проходив в стінах Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».