Новини. Чернігівський ЦРМС

17.09.2019
Чернігівський ЦРМС

У середу гуртували громаду Прилук, у п’ятницю – Чернігова, у суботу - Менську громаду,  а у неділю – влаштували свято у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді. Хто ці загадкові ГУРТОБУСи, які подорожують Україною та допомагають гуртувати населення?

17.09.2019
Чернігівський ЦРМС

17 вересня для представників відділів Менської міської ради

17.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Як громаді, яка об’єдналася навколо військового містечка Десна, розвивати економіку та залучати інвесторів? Хто з видатних земляків та билинних героїв може стати тим брендом, який заманить туристів у мальовничі ліси заповідника? Як об’єднати військових та цивільних, допомогти знайти їм спільну мову?

16.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Фестиваль у Плисківській об’єднаній територіальній громаді об’єднав народне мистецтво та творчість, літературу і культуру, спорт і розваги, побалував гастрономічні смаки гостей фестивалю та потішив справжнім конкурсом краси «Гарнюні-поросюні». Організатор фестивалю «Плиски-ТУРФЕСТ» – Плисківська ОТГ, яка отримала перемогу в конкурсі Міністерства культури України "Малі міста — великі враження".

15.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Днями у Городнянській міській раді відбулася зустріч, присвячена темі проектного менеджменту, залучення інвестицій та налагодження співпраці з донорськими організаціями. Консультував представників громади із зазначених питань Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

14.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Яким має бути сайт міської ради – офіційним без новин чи інформаційним порталом, де можна знайти важливу інформацію та новини з життя міста? Відповідь на це питання шукали учасники зустрічі, яку проводила Оксана Стельмах, радниця з питань комунікацій Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», у Прилуцькій міській раді.

14.09.2019
Чернігівський ЦРМС

"Співпадіння таки бувають – треба було приїхати до Куликівки ледь не відразу після того, як Програма "U-LEAD з Європою" доставила до приміщення ЦНАПу довгоочікуване обладнання. І це перше, що помічаєш коли опиняєшся в приміщення селищної ради. Навіть у ще не зовсім змонтованому вигляді зрозуміло – відтепер ОТГ отримало можливість надавати адміністративні послуги на якісно новому рівні. Більше того, крім головного офісу віддалені робочі місця відкриваються в чотирьох старостинських округах – де саме рада визнала за критеріями чисельності населення та віддаленості від адміністративного центру", - розповів Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

14.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Як залучати молодь до розвитку громади? А що взагалі молодь і діти думають про реформу? децентралізацію? прийняття рішень? З старшокласниками Носівської гімназії грали в онлайн-гру "Моя громада".

13.09.2019
Чернігівський ЦРМС

У середу, 11 вересня Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» провів публічний захід «Перспективний план Чернігівщини в розрізі створення спроможних ОТГ та переформатування районів».

11.09.2019
Чернігівський ЦРМС

Скільки районів замість двадцяти двох: як зміна територіального устрою позначиться на жителях області?