Новини. Чернігівський ЦРМС

22.07.2019
Чернігівський ЦРМС

23 - 24 вересня 2019 р. в Любліні (Польща) проходитиме VIII-й конгрес Східноєвропейських ініціатив. Мета обговорення - показати як багато сфер існує для регіонального співробітництва ЄС з країнами Східного партнерства та як ефективно будувати довгострокові партнерські відносини на багатьох рівнях - національному, регіональному, громадському, особистісному.

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

За два дні опанувати основи тендерних закупівель мали можливість учасники тренінгу "Публічні закупівлі в ОТГ", який організував Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

Проект Плисківської громади став одним із переможців конкурсу "Малі міста - великі враження", який в черговий раз проводило Міністерство культури України.

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

До переліку потрапили культурно-мистецькі ініціативи Кіптівської, Козелецької, Плисківської та Сосницької об’єднаних територіальних громад.

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

17 липня у новоствореній Хмільницькій об'єднаній територіальній громаді провели першу сесію. На ній було офіційно представлено голову громади - Юрія Слюнька, який до цього часу очолював Хмільницьку сільську раду, та депутатів сільської ради.

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

Про можливості та перспективи розвитку економіки Остерської громади мова йшла під час виїзної консультації Володимира Бойка, радника з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою". У зустрічі взяв участь Андрій Скидан, перший заступник Остерського міського голови.

19.07.2019
Чернігівський ЦРМС

18 липня відбулася перша сесія у Новобілоуській об'єднаній територіальній громаді, у якій перші вибори пройшли 30 червня. За результатами голосування головою Новобілоуської ОТГ був обраний Дмитро Федоров. До складу депутатського корпусу увійшли десять депутатів-самовисуванців, сім представників ВО "Батьківщина", шестеро представляють Аграрну партію України, по одному представнику від ПП Радикальної партії Ляшка та ПП "Національний корпус".

16.07.2019
Чернігівський ЦРМС

30 червня у Киїнській об'єднаній територіальні громаді відбулися перші вибори. Головою обрали Юрія Соколенка. Депутатський корпус складатиметься з 13 самовисуванців, шести представників Аграрної партії, шести представників ВО "Батьківщини" та одного представника ПП Радикальної партії Ляшка.

15.07.2019
Чернігівський ЦРМС

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн грн. Серед цих проектів дев’ять будуть реалізовуватися в об’єднаних територіальних громадах регіону, повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

12.07.2019
Чернігівський ЦРМС

Чим Талалаївська громада відрізняється від інших і що (крім традиційних напрямів) може стати основою для її розвитку? - чи не головні питання, обговорені під час консультації з використання інструментів місцевого розвитку та розвитку сільських територій. Виїзну консультацію проводив Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».