Оголошення відкритого конкурсу на закупівлю послуг з організації заходів

Дата завершення тендеру: 
23.01.2019
Чернігівський ЦРМС

Чернігівський відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» оголошує відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів у м. Чернігів та за його межами.

Пропозиції повинні бути подані особисто або поштою не пізніше 1800 23 січня 2019 року до Чернігівського ВП ЦРМС (м. Чернігів, вул. Святомиколаївська, 12-А) із темою листа, зазначеною на конверті, «Відкритий конкурс на закупівлю послуг з організації заходів».

Оскільки послуги замовляються юридичною особою, пропозиції від ФОП 1-ї, 2-ї та 4-ї групи спрощеної системи оподаткування не приймаються.

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

  1. повністю заповненої, підписаної уповноваженою особою, завіреною печаткою Форми комерційної пропозиції (додаток 1)
  2. документів, що надаються учасником:
  • витягу з ЄДР;
  • витяг з Реєстру платників ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ);
  • довідки ДФС про сплату єдиного податку або витягу з реєстру платників єдиного податку.
  1. проекту Договору на закупівлю послуг з організації заходів, засвідчений підписом та печаткою, що є підтвердженням погодження потенційного виконавця послуг на викладені у Договорі умови.

 Всі копії мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи.

До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують її право підпису (наказ про призначення керівника або довіреність).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Строк дії пропозиції повинен становити не менше 12 місяців з дати підписання договору. Якщо строк не зазначений, він буде складати 12 місяців.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв «якість складових послуги», «вартість складових послуги», «вартість обслуговування». До уваги також братиметься досвід надання аналогічних послуг.

Про результати відкритого конкурсу буде повідомлено після 0900 28 січня 2019 року.

Детальну інформацію можна отримати звернувшись на електронну адресу: chernihiv@lgdc.org.ua, або до контактних осіб: Олена Муравйова, тел. (050) 334-3572, Дмитро Шумар, тел. (063) 386-1341.