У Михайло-Коцюбинській громаді старостам розповіли про програмно-цільовий метод розробки бюджету

29.10.2019
Чернігівський ЦРМС

Ірина Кудрик, директорка Чернігівського ЦРМС, та Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Чернігівського ЦРМС, провели робочу зустріч у Михайло-Коцюбинська ОТГ. Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У зустрічі взяли участь Ніна Ворох, в.о. Михайло-Коцюинської селищної ради, і Віктор Єрема, заступник селищного голови, та старости Михайло-Коцюинської громади.

Учасники зустрічі обговорили важливість злагодженої та командної роботи селищної ради та старостинських округів задля створення умов для розвитку та становлення Михайло-Коцюбинської громади.

В ході зустрічі експерти пояснили яким чином формується бюджет громади. Разом із старостами та керівниками Михайло-Коцюбинської ОТГ вони розібрали всі складові та етапи бюджетного процесу, обговорили повноваження старост в цій діяльності, пояснили яким чином вони можуть впливати на формування бюджету і відповідальність за прийняті рішення.

Також експерти наголосили на важливості застосування програмно-цільового методу формування бюджету та проектної діяльності. Представники Чернігівського ЦРМС наголошували на синергії та співпраці, важливості об'єднання зусиль задля досягнення єдиного результату.