У Новобасанській громаді відбулася робоча зустріч директора Чернігівського ЦРМС

09.08.2019
Чернігівський ЦРМС

Новобасанська об'єднана територіальна громада була створена у 2017 році, на прямі міжбюджетні відносини громада перейшла з 1 січня 2018 року. Представники громади активно співпрацюють з командою експертів Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою": беруть участь у навчальних візитах, відвідують семінари та тренінги, звертаються за консультаціями.

Днями відбулася робоча зустріч Ірини Кудрик, директорки Чернігівського ЦРМС, з Володимиром Левченко, головою Новобасанської сільської ради, якого поновлено на посаді рішенням суду. Сільський голова понад рік був відсторонений від посади. Зараз обвинувальний вирок суду першої інстанції скасовано апеляційним судом, справу передано на новий розгляд.

Під час зустрічі були обговорені питання управління громадою, планів на майбутнє та розв'язання проблеми відображення Новобасанської громади у Перспективному плану, який затверджений Кабміном.

Ірина Кудрик зазначила: "З нашої розмови стало зрозуміло, що за час відсутності голова управління громадою не втратив. Володимир Левченко має нові плани та ідеї розвитку громади. Сьогодні є наміри приєднатись до Новобасанської громади ще у двох сільських радах: Вороньківської та Соколівської. Головне, розв‘язати проблему наявності громади в Перспективному плані".

Нагадаємо,  що цього року громада розпочала роботу над стратегією розвитку, яку координує та модерує Володимир Бойко, радник з регіонального розвитку Центру.