Медіаграмотність як складова комунікаційного плану

10.04.2019
Волинський ЦРМС

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семенінар «Медіаграмотність як складова комунікаційного плану». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. Захід став продовженням роботи Волинського ЦРМС у сфері комунікацій, зокрема, над комунікаційною стратегією в ОТГ.

Разом із радником із комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оленою Кузьмич присутні обговорили важливість комунікаційного плану як складової частини стратегії комунікацій та медіаграмотності у світі, де зростає вплив інтернет-технологій. Разом із політичним оглядачем Антоном Бугайчуком представники ОТГ напрацювали навички медіачистоти та дізнали більше про те, що розміщувати на офіційних сайтах громад та сторінках у соціальних мережах.

Також проектні менеджери волинських ОТГ та представники гуманітарних відділів ознайомилися із видами пропаганди та дізналися, як створювати позитивну пропаганду. Особливу увагу під час семінару звернули на різноманітні маніпуляції та боротьбу із фейками.

Спеціаліст гуманітарного відділу Городищенської сільської ради Галина Макуш розповіла, що теми, які озвучуються під семінарів у Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування є досить актуальними, а практичні навички, які отримані під час занять можна використати на практиці під час роботи у громадах

Далі присутні отримали практичне завдання і попрацювали в групах над розробкою агітаційних матеріалів. Завершився семінар роботою над помилками та спілкуванням про медіагігієну.

Наступний семінар буде присвячений інформаційному стилю як технології комунікаційної стратегії.

Тема: 
Комунікації
ДолученняРозмір
Іконка PDF mediagramotnist.pdf578.27 КБ