На Волині презентували своєрідну інструкцію для ОТГ (28.09.2018)

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар під назвою «Виклики для новостворених ОТГ в контексті децентралізації».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Цей захід став своєрідною інструкцією для новостворених об’єднаних територіальних громад Волині про те, що потрібно робити в громадах після виборів. Нагадаємо, що нині 9 волинських ОТГ очікують на призначення виборів в ОТГ.

Про особливості діяльності новостворених ОТГ присутнім розповіла радник з децентралізації Волинського ЦРМС Оксана Урбан, а про фінансові аспекти діяльності ОТГ детальніше повідомив радник з місцевих фінансів Волинського ЦРМС Анатолій Матвіюк. Тему просторового планування в новостворених ОТГ озвучила радник з просторового планування Катерина Степчук, а тему стратегічного плануваня в об’єднаних територіальних громадах докладно розкрив радник з регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петро Гоцалюк.

На важливості надання якісних муніципальних послуг наголосив у своєму виступі радник з муніципальних послуг Волинського ЦРМС Петро Лавринюк. А про необхідність просування бренду ОТГ за допомогою інструментів комунікації в соціальних мережах розповіла радник з комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич.

Отримані поради представники громад обговорили із Оксаною Урбан під час підведення підсумків семінару.

Таким чином новостворені громади дізналися про виклики для ОТГ, отримали поради, як краще діяти в тих чи інших ситуаціях та про важливість всебічного розвитку об’єднаної територіальної громади.