Покращення просування Зимнівської ОТГ в інформаційному просторі

27.06.2019
Волинський ЦРМС

У Зимнівській ОТГ значно покращилося ведення сторінки об’єднаної територіальної громади у мережі Facebook. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Питання покращення просування Зимнівської об’єднаної територіальної громади в інформаційному просторі тривали час залишалося на особливому контролі у голови Зимнівської ОТГ В’ячеслава Католика. Радник із комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич здійснила кілька консультаційних виїздів до Зимнівської ОТГ, щоб покращити ситуацію в інформаційній сфері.

Проте після проведеної низки семінарів із комунікацій у Волинському ЦРМС, які відвідав представник Зимнівської ОТГ провідний методист Центру культури і дозвілля громади Дмитро Терьохін, ситуація із інформуванням мешканців Зимнівської громади, покращилася. Адже голова Зимнівської об’єднаної територіальної громади призначив його відповідальним за наповнення відповідної сторінки у соціальній мережі.

Покращення стало видно відразу, адже ілюстративний матеріал та новини про ОТГ стали якіснішими та оперативними.

«Громади мають пам’ятати не лише про ремонт дахів і доріг, але й про просування в інформаційному просторі», - наголосила радник із комунікацій Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич.