Стабілізований мох у школі, хвойний екстракт та кавуни: чим волинські ліси вражали ОТГ із трьох областей (23.07.2018)

17-18 липня на Волині відбувалася навчальна поїздка «Використання лісових ресурсів як інструмент економічного розвитку ОТГ» для представників об’єднаних територіальних громад Сумської, Чернігівської та Дніпропетровської областей. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядуваня, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Розпочався візит із відвідин Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, де його директор Анатолій Пархом'юк звернувся до присутніх із вітальним словом і наголосив на важливості досвіду ОТГ у лісовій сфері.

Радник із регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петро Гоцалюк розповів про область та її «родзинки».

“На Волині понад 683 тисячі гектарів лісів та лісових площ - це третина області. Половина вкритої лісом площі припадає на Маневицький, Камінь-Каширський, Ківерцівський та Любомльський райони. Майже у всіх цих районах створені громади і невдовзі більшість з них візьме відповідальність за лісові масиви на себе”, - зауважив під час презентації радник з регіонального розвитку Петро Гоцалюк.

Зокрема, гостей цікавив досвід Волині у сфері екологічних проектів, боротьби із вирубкою лісів, отримання коштів від лісової продукції, налагодження стійкої комунікації поміж об’єднанами територіальними громадами із різних куточків України.