У Камінь-Каширському районі обговорили майбутнє громад

18.03.2019
Волинський ЦРМС

Нещодавно у Камінь-Каширському районі відбувся круглий стіл «Формування перспективного плану Камінь-Каширського району». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Участь у заході узяло 20 осіб та керівництво РДА та райради.

Представників сільських рад цікавила процедура внесення змін до перспективного плану формування територій громад Волинської області, об'єднання, можливості об’єднання поза перспективним планом.

Нині у Камінь-Каширському районі створено лише одну громаду. Вибори у ній відбулися 23 грудня і вона уже успішно функціонує. За словами радника Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксани Урбан, громада за два місяці роботи показала гарні показники, які мають стати гідним прикладом для об'єднання громад у цьому районі.

Також під час засідання круглого столу присутні обговорили перспективний план формування громад Волинської області, який був затверджений Кабміном 13 лютого 2019 року. Нині на Волині існує 50 об’єднаних територіальних громад, які вже увійшли у прямі міжбюджетні стосунки. Дискусійним під час засідання круглого столу виявилося питання щодо форматів об’єднання.